LZS Hermes Radłowo - strona nieoficjalna

Hermes Radłowo

To jest strona klubu Hermes Radłowo, powstałego w roku 1962. Jest to klub całkowicie amatorski. Zrzeszający miłośników piłki nożnej, dla których jest ona pasją i miłą odskocznią od trudów życia.

Błyskawica - Hermes 1-2 (0-0)

• autor: admin745c, 2014-09-07 17:15

Ciężką przeprawę mieli dzisiaj zawodnicy Hermesu w spotkaniu z Błyskawicą Broniewice. Po wyrównanym meczu i czterech zmianach wymuszonych kontuzjami udało się jednak odnieść zwycięstwo. Już w 13 minucie za kontuzjowanego Dariusz Kończalskiego do bramki musiał wejść, grający dziś w obronie Krystian Michałowski, a na boisku pojawił się Marcin Dudek. Natomiast w 38 minucie za kontuzjowanego Dariusza Wójcika na boisku pojawił się debiutujący Walentowicz. W pierwszej połowie gra toczyła się w środku boiska, a obie drużyny stwarzały sobie niewiele sytuacji. Początek drugiej połowy Przyniósł bramkę dla naszego zespołu, szybką kontrę wykończył Marcin Dudek i było 1-0. Nie minęło wiele czasu a na 2-0 po rzucie rożnym podwyższył po strzale głową Paweł Lewandowski. Wtedy do głosu doszli gospodarze i do końca meczu to oni posiadali optyczną przewagę. W 68 minucie w naszym zespole nastąpiła kolejna, wymuszona kontuzją zmiana Kijanowskiego zastąpił Żak. Kilka chwil później kontaktową bramkę zdobył zespół gospodarzy. Od tego momentu ataki gospodarzy były jeszcze groźniejsze. Nasz zespół skupił się na obronie, raz po raz groźnie kontrując. W 72 minucie kolejna kontuzja w naszym zespole Marcina Dudka zastępuje Łukasz Krajewski. Mimo plagi kontuzji i przewagi gospodarzy nasz zespół odniósł zwycięstwo. Zawodnikom Hermesu gratulujemy !!!

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Marcin Dudek (asysta Adam Ciężki) i Paweł Lewandowski (asysta Szymon Dudek).

Skład:

Kończalski (13 M. Dudek (72 Krajewski)) - T. Dudek, Ciężki, Nowak, Michałowski - Sajdyk, Sz. Dudek, Lewandowski, Wójcik (38 Walentowicz) - Trawka, Kijanowski ( 68 Żak)

Na ławce pozostał Węglewski.

Bydgoszcz II