LZS Hermes Radłowo - strona nieoficjalna

Hermes Radłowo

To jest strona klubu Hermes Radłowo, powstałego w roku 1962. Jest to klub całkowicie amatorski. Zrzeszający miłośników piłki nożnej, dla których jest ona pasją i miłą odskocznią od trudów życia.

Promień (+3 wspaniałych ) - Hermes 3-0 (1-0)

• autor: admin745c, 2014-09-20 19:12

Niestety nie udała się wyprawa zawodnikom Hermesu do Szczepanowa , nasi piłkarze jechali na mecz osłabieni brakiem Kijanowskiego i Sajdyka, nasza gra nie wyglądała dziś tak dobrze jak w zeszłym tygodniu. Lecz nie to było dziś naszym największym problemem, w gorszej formie byli dziś sędziowie, którzy wypatrzyli wynik pomagając gospodarzom zdobyć dwie pierwsze bramki. W pierwszej połowie sędzia główny będący najbliżej sytuacji nie dopatrzył się faulu, którego nie było  na zawodniku gospodarzy i kazał grać dalej , niestety liniowy niewyraźnie wyglądający widział inaczej i nakazał młodszemu koledze podyktowanie rzutu karnego. Po przerwie zaś są słabą formę potwierdził drugi z liniowych, który nie zauważył, że zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam zabierając piłkę ręką, pan sędzia był chyba jednym z niewielu, który tego nie widział. A zawodnik gospodarzy zamiast obejrzeć kartkę, zdobył bramkę na 2-0. Niestety przy naszych atakach sędziowie wielokrotnie nie widzieli fauli gospodarzy i zagrań piłki ręką na pograniczu lub w ich polu karnym. Po stracie drugiej bramki nasz zespół odsłonił się, zaczął grać trójką zawodników, a gospodarze groźnie kontrowali, czego efektem była bramka na 3-0.

Mimo, że nie graliśmy w tym dniu najlepiej boli nas to, że przeciwko nam byli sędziowie, którzy po raz kolejny pokazali, że wolno im wszystko. A na hasło jednego z zawodników, że powinni zostać zbadani alkomatem, Pan sędzia liniowy powiedział "chcecie z nami zadzierać". Zabrzmiało jak groźba.

Widać sędziom wolno wszystko, a zawodnikowi jak puszczą nerwy po takiej profanacji piłki nożnej przez pseudo sprawiedliwych grożą kary.

Żal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skład:

Kończalski (15 Żak) - Dudek T., Ciężki. Nowak, Wójcik - Walentowicz, Dudek Sz., Lewandowski, Michłowski - Trawka, Krajewski (78 Węglewski)

Na ławce pozostał Rzeszutek i Dziennik.

Bydgoszcz II