To jest strona klubu Hermes Radłowo, powstałego w roku 1962. Jest to klub całkowicie amatorski. Zrzeszający miłośników piłki nożnej, dla których jest ona pasją i miłą odskocznią od trudów życia.

Aktualności

Hermes Radowo - LZS Kościelec 3-0 (0-0)

• autor: admin745c, 2014-09-28 15:08

Kolejna wygrana Hermesu :) Mecz Hermesu z LZS Kościelec zakończył się wynikiem 3-0.

Trudną przeprawę mieli zawodnicy Hermesu w dzisiejszym meczu. Mimo przewagi naszego zespołu do 75 minuty utrzymywał się wynik 0-0. Do tego momentu więcej z gry oraz stwarzanych sytuacji mieli nasi zawodnicy, a drużyna gości raz po raz groźnie kontrowała. W 75 minucie w polu karnym gości faulowany był Szymon Dudek, sędzia podyktował rzut karny, a zawodnika gości, który faulował Szymona wychodzącego na czystą pozycję, ukarał czerwoną kartką. Rzut karny na bramkę zamienił Paweł Lewandowski. Po stracie gola Kościelec odsłonił się, na boisku zrobiło się więcej  miejsca, co wykorzystał nasz zespół, strzelając bramki : w 78 minucie Damian Trawka i 80 Szymon Dudek.

Zawodnikom meczu gratulujemy kolejnego zwycięstwa !!!