LZS Hermes Radłowo - strona nieoficjalna

Hermes Radłowo

To jest strona klubu Hermes Radłowo, powstałego w roku 1962. Jest to klub całkowicie amatorski. Zrzeszający miłośników piłki nożnej, dla których jest ona pasją i miłą odskocznią od trudów życia.

HERMES - LZS WIELOWIEŚ 4-1 (2-0)

• autor: admin745c, 2014-10-25 13:07

W dzisiejszym meczu nasz zespół wygrał 4-1 z zespołem LZS Wielowieś. Od początku tego derbowego spotkania zarysowała się wyraźna przewaga zawodników Hermesu . Nasi zawodnicy po raz kolejny stworzyli sobie wiele sytuacji strzeleckich, z których cztery udało się wykorzystać. Wynik w pełni zasłużony, zawodnikom Hermesu gratulujemy!!!

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

- Szymon Dudek x2 ( po asyście Dawida Kijanowskiego i rzut karny po faulu na Łukaszu Krajewskim)

-Łukasz Krajewski

-Przemek Sajdyk (po asyście Wojtka Dziennika)

Skład meczowy:

Michałowski - Dudek T.(Dziennik), Ciężki, Nowak, Wójcik - Kijanowski, Lewandowski, Dudek Sz., Sajdyk - Trawka, Krajewski (80 Węglewski)

Bydgoszcz II